SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

"(+48) 609 030 392 LUB NAPISZ w.szmyd@kgtsports.pl

Skuteczna obrona w piłce nożnej
Skuteczna obrona w piłce nożnej

Jak bronić w piłce nożnej skutecznie wszystkie strzały kierowane na bramkę? Ważne są nie tylko umiejętności bramkarza, ale również jego spostrzegawczość oraz zdolność do analizy ruchów przeciwnika. Dodatkowo żaden bramkarz nie może skutecznie bronić, jeżeli nie posiada odpowiedniego sprzętu - w tym przypadku dobrej jakości rękawic.

czytaj całość »
Jak dobrze bronić na bramce?
Jak dobrze bronić na bramce?

Stojąc na bramce, pełni się bardzo odpowiedzialną funkcję. Na całe szczęście jest ona równie ekscytująca. Niekiedy to właśnie od pozycji bramkarza zależy wynik meczu. Jeśli któryś z pozostałych członków drużyny popełni błąd, inny zawodnik może go poprawić. Błędy popełnione przez bramkarza są już nieodwracalne.

czytaj całość »
Czym się kierować wybierając rękawice bramkarskie?
Czym się kierować wybierając rękawice bramkarskie?

Dziś wybór sportowego sprzętu jest ogromny. Różne modele, producenci, wykorzystane przy produkcji materiały. Przy tak szerokim asortymencie jak dobrać rękawice bramkarskie, by zapewniały nie tylko komfortową, ale przede wszystkim skuteczną grę?

czytaj całość »
Pierwszy post

Bloguj w swoim sklepie!

Blog to jedno z najskuteczniejszych narzędzi komunikacyjnych XXI wieku. Dlatego twój sklep też musi blogować.

Na świecie są miliony ludzi szukających w internecie najciekawszych treści oraz produktów. Nie każdy jednak ufa reklamom, dla wielu z nich najważniejsze jest źródło tych informacji. Im bardziej wiarygodne, tym lepiej. Dlatego blogowanie jest tak ważne, by poprzez bloga budować zaufanie swoich klientów.

Jeżeli wiesz co chcesz sprzedawać w sklepie internetowym, powinieneś też znać wszystkie obawy i zainteresowania swoich klientów – artykułami na blogu musisz odpowiadać na ich potrzeby oraz ich inspirować. To ważne także dla Google i wyszukiwarek internetowych – im lepszy i ciekawszy content na twojej stronie, tym większa szansa, że trafi do tych, którzy go szukają w internecie.

Tutaj możesz zacząć blogować już dziś.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl